بوی زهرا ومریم وهاجر
قالب وبلاگ
نویسندگان

یهودیان برای آنکه بر مشاعر جوامع نفوذ کنند، متوسل به انواع ابزارها و حیله شده اند، یکی از این ابزارها، بهرهبرداری از جاذبه جنسی می باشد، جاذبه ای که عقل و منطق و دلیل و برهان را در هم می نوردد و بر همه چیز فائق می آید.
برای بهره برداری کامل از جاذبه جنسی، موسسات و انجمن هایی در آمریکا و اسرائیل و دیگر محیط های صهیونیستی تشکیل شده که امپراتوری جاذبه جنسی به حساب می آیند، و با فکر و اندیشه و برنامه های شیطانی تنظیم شده به بهره برداری از این جاذبه روی آورده اند، که بر کاباره ها و اماکن فساد و بیوت دعاره و کازینوها حکومت می کنند.
یکی از این خطرناکترین جمعیت های مروج اباحی گری، انجمن سازمان یهود است که توسط شلومر لشتاین از اعضاء حزب "المابام" تاسیس شده است. "شلومرلشتاین" یهودی خبیث آلمانی الاصل تنها به سال 1960 تعداد 3000 دختر جوان را به جهت اشتغال در شغل فاحشه گری استخدام کرد.
البته این دختران جوان با دیگر همکاران خود تفاوت دارند، اینان فاحشه گری را به قصد جاسوسی و نفوذ در رجال سیاسی برای خود انتخاب کرده اند. این دختران در اماکن مختلفه نگهداری و تربیت شده اند، زبان های گوناگون را آموخته اند و شغل آنان معاشرت با دیپلمات ها و رجال سیاسی و کسب اطلاعات و اسرار محرمانه می باشد.
وزارت خارجه اسرائبل، دختران تربیت شده مخصوص در اختیار دارد که آنان متخصص بهره برداری از جاذبه جنسی می باشند و به جهت پذیرایی از میهمانان و هیات های خارجی می باشند.(1)
مساله اشتراک در جنس و شیوعیت جنسی که در کشورهای کمونیستی توسط لنین و اخلاف او به اجراء در آمد و به صورت های کامل تر در سوئد و نروژ و دانمارک و بسیاری از خانواده های اروپایی و آمریکایی به اجراء در آمده است و گاهگاهی در جراید عربی و در کشورهای اسلامی توسط احزاب دست چپی مطرح می گردد و به عنوان حقوق زنان مطرح می شود، یکی دیگر از اختراعات و پیشنهادهای یهودیان می باشد، که با الهام از تورات و تلمود تحریف شده عنوان شده است.(2)
مجله "هولیم هازیر" در یک تحقیق آماری نتیجه گیری می کند که به ندرت یک مقام ارتشی و پلیسی و نظامی عرب را می توان یافت که یک معشوقه اسرائیلی نداشته باشد، هنگامی که یاسر عرفات رئیس حرمت آزادی بخش فلسطین به یک جاسوسه اسرائیل به نام سارا الطویل ازدواج می کند و او را محرم اسرار خود بدارد، تکلیف دیگر سران و بزرگان نظامی مصر و سوریسه و اردن معلوم است.(3)
جالب است که جراید وابسته به صهیونیسن گاهگاهی پرونده برخی از این رجال را با عکس و تفصیلات انتشار می دهند و سلطه خود را بر زعمای عرب به نمایش می گذارند.
ضعف الطالب و المطلوب، و لعن الظالم و المظلوم
مجله آن سنسزورد فاش می کند که در وزارت امور خارجه آمریکا زنانی تربیت شده اند که مخصوص استقبال و پذیرایی از میهمانان خارجی بوده و وظیفه آنان تخلیه اطلاعاتی میهمان دولتی و سیاسی می باشد.
این انجمن که به عنوان گروه حب و عشق و انجمن شناخته می شوند از روزگار تئودور روزولت به سال1908 میلادی تاسیس شده است.*
[ شنبه 8 مرداد 1390 ] [ 10:43 ق.ظ ] [ آنتی صهیون ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
ایران رمان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات